Węże i przewody techniczne

Węże przemysłowe – Gumowe

Węże przemysłowe gumowe przeznaczone są do wielu zastosowań w przemyśle i innych segmentach gospodarki. W zależności od środowiska pracy (zakresu temperatur, przesyłanego medium, warunków mechanicznych) wykonane są z różnych mieszanek oraz w różnym układzie warstw.

Pokaż węże gumowe

Węże przemysłowe ssawno-tłoczne

Węże techniczne ssawno-tłoczne produkowane są z wykorzystaniem nowoczesnych tworzyw sztucznych i specjalistycznych tkanin technicznych. Wśród nich: Teflon, Karpon, Viton, Neopren, Hypalon, Silikon, Kynar, PVC, Santopren oraz poliuretan PUR. Stosowane są do przesyłu różnych mediów w różnych aplikacjach w przemyśle i nie tylko.

Pokaż węże ssawne

Węże i przewody elastyczne z PVC

Węże spiralnie zbrojone z polichlorku winylu - do transportu wody pitnej, artykułów spożywczych, materiałów stałych, ścieków i chemikaliów. Stosowane również, jako przewody wyciągowe i osłonowe oraz do instalacji hydro-sanitarnych.

Pokaż węże ssawne PCV

Węże techniczne tłoczne z PCV

Węże techniczne z PCV to elastyczne węże tłoczne wykonane z przeźroczystego, kolorowego lub bezbarwnego PCV. W zależności od środowiska pracy (zakresu temperatur, przesyłanego medium, warunków mechanicznych) wykonane są układzie jedno lub trójwarstwowym.

Pokaż węże PCV

Węże strażackie

Pokaż strażackie